top of page

Celý kurz je sestaven jako praktický trénink.  Každá účastnice si všechny postupy a techniky sama na sobě vyzkouší pod mým vedením a dostane potřebnu zpětnou vazbu. Pokročilé techniky líčení jsou pokračovacím kurzem, ve kterém se detailněji věnujeme jednotlivým partiím obličeje.

MAKEUP KURZY

              

 • jak pečovat o pleť/denní rituály péče v pěti minutách 

 • výběr správné textury a odstínu makeupu

 • postupy a techniky nanášení makeupu 

 • základy konturování a korekce

 • základní techniky aplikace očních stínů/vhodné odstíny

 • výběr a aplikace tvářenky a rtěnky

Kurzy jsou prakticky zaměřené, provedu vás jednotlivými tématy krok po kroku názornými ukázkami a poskytnu vám zpětnou vazbu během vašeho tréninku na sobě samé. 

Kurz pokročilých technik líčení se zaměřuje na sofistikovanější techniky jako je aplikace tekutých linek, optická korekce a konturování, aplikace umělých řas, foto makeup. 

MAKEUP KURZY

                    

Kurzy líčení vznikly na přání mých klientek. Často slýchávám "také bych se ráda uměla takto nalíčit..chtěla bych vědět, co mně sluší...nevím, jaký typ makeupu je pro moji pleť vhodný...neumím si vybrat správný odstín rtěnky..."

A protože ráda předávám své znalosti dál, rozhodla jsem se využít svoje profesní zkušenosti coby vizážistka a školitelka. Tak vznikly individuální a skupinové kurzy, které nyní pořádám již několik let.

 

Kurzy jsou navrženy tak, aby z nich každá žena odcházela s balíčkem dovedností a informací, které využije při každodenní péči o svoji pleť a krásu. Mým cílem je naučit ženy vidět svoji přirozenou krásu a přednosti a podtrhnout je pomocí hodného líčení.

Na základním kurzu se přesvědčíte o tom, že i vy dokážete pomocí několika tahů štětcem vyzdvihnout svoji krásu a cítit se tak ještě lépe. 

MAKEUP CLASSES
WHAT WILL YOU LEARN

              

 • how to take care of your skin daily skincare routine in 5 minutes 

 • how to choose correct shade and type of foundation application techniques

 • basics of contouring and corrections 

 • eyeshadow application and choosing the right color

 • how to choose and apply lipstick and blush

 • I recommend best of the best products from different  brands

Classes are very practical and focused on improving your skills. Each participant will go through all the steps of makeup application and basic techniques under my supervision and will receive proper feedback.

Advanced Makeup class is focused on more sophisticated techniques - eyes (eyeliner, blending, eyelashes application), foundation (contouring, shape corrections, photo makeup) and lips. 

MAKEUP CLASSES
STORY BEHIND

                     

I have often been asked by my clients whether I offer classes where they can learn basics (and later advanced) skills of makeup application and proper skincare that would make their everyday beauty routine easier. 

 

Thanks to my experience in the role of Training Manager for various cosmetic brands as well as natural enthusiasm to teach and mentor people, I started to offer classes for private clients (individuals and groups) and I LOVE it!

 

My goal is to help women see their beauty and emphasize it with appropriate makeup that reflects their personality and style. I will guide you so that you can achieve great looks with several simple steps and feel even more beautiful and confident. 

bottom of page